X
تبلیغات
زولا
بشرویه تاک ؛ تالار گفتمان و پاتوق بشرویه

الَلهُمَ کُن لِوَلیِکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَنِ ، صَلَواتُکَ عَلیهِ وَ عَلی آبائِهِ فی هذِه الساَعةِِ وَ فی کُل ساعةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَ قائِداً وَ ناصِراً وَ دَلیلاً وَ عَینًا حَتی تُسکِنَهُ اَرضَکَ طَوعًا وَتُمَتِعَّهُ فیها طَویلاً این سایت در جهت هر چه بیشتر تبادل افکار و نظرات همشهریان عزیز به بهره برداری رسیده است که امیدوارم مورد استفاده مطلوب واقع گردد به امید سرافرازی شهرمان بشرویه
به بشرویه تاک خوش آمدید
به چت روم بشرویه تالک خوش آمدید !

سلام بر مهدی (عج)
اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه
بیا که بى ‏تو نه سحر را لطافتى است و نه صبح را صداقتى؛ که سحر به شبنم لطف تو بیدار مى‏شود و صبح به سلام تو از جا بر مى‏خیزد. بیا که بى ‏تو آینه‏ها، زنگار غربت گرفته‏اند و قطار آشنایى‏ها، فریاد غریبى مى‏کشد، هیچ کس حریم اطلسى‏ها را پاس نمى‏دارد و بر داغ لاله‏ها مرهم نمى‏گذارد. بیا که بى‏تو قنوت شاخه‏ها، اجابتى جز غروب تلخ خزان ندارد. بیا که بى‏تو کدام دست مهر، سرشک غم از دیدگان یتیمان بر مى‏گیرد؟ و کجاست آغوش مهربانى که دل‏هاى زخمى را به ضیافت ابریشمى بخواند.
بیا که بى‏تو آسمان دلم اسیر تیرگى هاست و هرگز ستاره امید در برج اقبال، رحل خوش بختى نمى‏افکند. اى آبِ آب، رودخانه‏ها عطش دیدار تو را دارند و در بستر انتظار به سوى دریاى ظهور تو شتابان‏اند. قامتى به استوارى کوه، دلى به بى‏کرانگى دریا، طراوتى به لطافت سبزینه‏ها، سینه‏اى به فراخى آسمان‏ها و صمیمیتى به گرمى خورشید باید تا تو را خواند و کاروان دل‏ها را به منزلگاه امید کشاند. این همه را که اندکى بیش نیست، از دل شکسته‏ترین منتظران تاریخ دریغ مدار، که ظهور تو اجابت دعاى ماست.
به بشرویه تاک خوش آمدید . ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید
بنا بر این گزارش، شکل کف دست به چهار دسته (آتش، زمین، هوا و آب) تقسیم می شود، که هر یک ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را دارند.  
رابطه شکل کف دست افراد و شخصیت آنها
 
 
رابطه شکل کف دست افراد و شخصیت آنها اختصاصی «تابناک باتو»؛ همان گونه که اثر انگشت، حالت انگشتان دست و یا طول آنها می تواند زوایایی از شخصیت افراد را نشان دهد، برخی روانشناسان بر این باورند که اندازه و شکل کف دست نیز می تواند حقایقی را درباره شخصیت افراد افشا کند.


بنا بر این گزارش، شکل کف دست به چهار دسته (آتش، زمین، هوا و آب) تقسیم می شود، که هر یک ویژگی های خاص و منحصر به فرد  خود را دارند.

آتشی
 
رابطه شکل کف دست افراد و شخصیت آنها 


این نوع شکل از کف دست را آتش می نامند. در نوع آتش کف دست بزرگ و عریض است. در این حالت هر چقدر کف دست عریض تر باشد، طول انگشتان هم کوتاه تر است.
افرادی که کف دست آتشی دارند، افرادی جاه طلب هستند و تمایلات سلطه جویانه دارند. این افراد علاقه مند هستند تا در هر گروهی سردسته باشند و ریاست کنند. مماشات ناپذیر، سرسخت، نفوذناپذیر و رقابت طلب هستند و  همواره در مسابقات سخت و پر چالش شرکت می کنند. هر چقدر طول انگشتان کوتاه تر و کف دست عریض تر باشد این ویژگی ها در آنان پر رنگ تر است.
 

زمینی
 
رابطه شکل کف دست افراد و شخصیت آنها 


کف دست مربعی شکل و انگشتان کوتاه از ویژگی های کف دست زمینی است. این افراد آرامش طلب و سر به زیر هستند؛ هرچند رگه هایی از ماجراجویی و خطر پذیری هم در شخصیت این افراد به چشم میخورد.

هوایی
 
 رابطه شکل کف دست افراد و شخصیت آنها


کف دست مستطیلی شکل که طول انگشتان دست با طول کف دست تقریبا یک اندازه است. افرادی که کف دست هوایی دارند، شخصیت هایی درخشان و اجتماعی دارند. ژرف اندیش هستند و عمیق فکر می کنند‌. تمایلات سلطه جویانه ندارند. افرادی منتقد هستند و همه چیز را تحلیل و بررسی می کنند.

آبی
 
رابطه شکل کف دست افراد و شخصیت آنها 


کف دست باریک، بیضی شکل و لاغر از جمله ویژگی های کف دست آبی است. این افراد گرایش های عرفانی و صوفیانه دارند. خوش ذوق و مبدع هستند. قدرت خلاقه آنان بسیار قوی است. آن ها از قلبشان بیشتر از عقلشان استفاده می کنند. بسیاری از موسیقیدان ها، شاعران و ادبا، کف دست آبی دارند.
 

حالا می توانید به کف دست خود نگاه کنید و آن را با گزارش بالا تطبیق دهید. به نظر شما آنچه گفته شد تا چه حد می تواند حقیقت داشته باشد؟!

برچسب‌ها: کف دست، شخصیت
نوشته شده در شنبه 3 مهر‌ماه سال 1395ساعت 16:13 توسط اهورا جاوید نظرات (0)|
تـــریــبـــون آزاد !! تـــبــادل نـظـرات ، افکار و عقاید در بــشـــرویــه تــاک سخن آن گو چه با دشمن چه با دوست که هرکس بشنود گوید که نیکوست گروه بـــشــرویـــه تــاک روز خوبـی را برای شما آرزو میکند

chat room boshrooyehtalk